Звіт про роботу КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Звіт про роботу КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

2018-08-03T15:50:47+03:00 04.04.2018|

Відбулося засідання Луцької міської ради на якому з питання “Про роботу КЗ Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2” доповідала головний лікар Ганна Кравчук.

Доповідачка дала відповіді на запитання членів виконкому, щодо початку підписної кампанії «Обери свого лікаря», її організації в закладі та запевнила, що вона буде проведена чітко, віждповідно до вимог наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503  “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу”

   Також  повідомила про покращення  матеріально-технічного забезпечення закладу та  проведення капітального ремонту приміщення колишньої  апптеки № 133 під амбулаторію №5 на вул. Гордіюк, 39, яке було здійснено за кошти бюджету розвитку міста на суму – 2364 тис. грн. Для оснащення амбулаторії сесією міської ради було додатково виділено 531,5 тис. грн.

Амбулаторія в січні цього року розпочала повноцінно роботу, що має тільки позитивні відгуки від мешканців мікрорайону.

Ганна Кравчук проінформувала, що вже в цьому році проведено тендерні процедури із закупівлі ренгенологічного апарату з  цифровою обробкою даних на два робочих місця для чого у бюджеті  передбачено 2,2 млн. грн.

По наслідках розгляду питання прийнято рішення виконкому Луцької міської ради.

Управління охорони здоров’я  Луцької міської ради