Шановні колеги! З нагоди нашого професійного свята, Дня медичних працівників, прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за відновлене здоров’я пацієнтів!
В цей важкий для нашої країни час, коли ми виборюємо право на життя, свободу та територіальну цілісність, висловлюю повагу і вдячність всім тим, хто незважаючи на обставини продовжує своє служіння здоров’ю людини.
Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.
Медичні працівники виконують надзвичайно важливу роль порятунку життів під час війни. Українські працівники охорони здоров’я демонструють величезний героїзм та мужність у нашій спільній боротьбі з російським агресором.
Не дивлячись на труднощі, щодня Ви професійно та самовіддано продовжуєте виконувати свій обов’язок, проявляючи турботу, співчуття та милосердя.
У цей святковий день бажаю Вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, щоб життя було сповнене лише радістю та теплом. З легкістю долайте життєві негаразди! Нехай кожен новий день приносить Вам лише задоволення від роботи, душевний спокій, професійні здобутки, добробут та достаток!
Миру та перемоги нам усім!
З повагою
Володимир Лотвін, начальник управління охорони здоров’я
Луцької міської ради