Інформаційний портал з питань COVID-вакцинації

  Інформаційний портал з питань COVID-вакцинації

2021-02-24T10:54:22+02:00 24.02.2021|

Міністерство охорони здоров’я спільно з партнерами розробили окремий інформаційний портал з питань вакцинації від коронавірусу. https://vaccination.covid19.gov.ua/

Цей портал містить всю необхідну інформацію для того, щоб громадянин, який хоче вакцинуватися, або підпадає під ту чи іншу хвилю вакцинації міг отримати всю наявну інформацію в зрозумілому режимі.

Механізм роботи порталу передбачає два підходи: перший варіант – формування списків через роботодавців, тобто за прив’язкою до місця роботи, другий варіант передбачає відкриті записи на вакцинацію від коронавірусу для цільових груп, які не прив’язані до місця роботи. Наприклад, люди похилого віку.

Відкриті записи на вакцинацію від коронавірусу будуть здійснюватися  в термін не більше ніж за місяць до початку вакцинації тієї категорії, до якої належить цільова група згідно з визначеними етапами вакцинації. Та передбачатимуть можливість записатись одним із варіантів. Буде можливість записатися самостійно, через контакт-центр МОЗ, а також у самому закладі охорони здоров’я.

МОЗ планує за 2021-2022 роки вакцинувати 50% населення України.