З Міжнародним днем стоматолога!

З Міжнародним днем стоматолога!

2021-02-08T15:56:25+02:00 09.02.2021|

Безперечно, стоматологи– це лікарі, до яких зверталася за допомогою свого часу практично кожна людина. То ж у певній мірі і свято це можна вважати не тільки медиків. Воно стосується кожного, кого лікар позбавив жахливого болю чи кому подарував білосніжну посмішку.

Стоматологічна допомога є наймасовішим видом медичної допомоги і посідає одне з провідних місць у загальній системі заходів, спрямованих на збереження здоров’я людини.

Сьогодні в Україні є високою поширеність та інтенсивність розвитку карієсу та хвороб пародонту, внаслідок недостатнього профілактичного догляду за ротовою порожниною у період росту та формування її органів і тканин. Рівень гігієнічних знань та умінь значною мірою залежить від тісної співпраці лікарів-стоматологів, батьків, дітей, вчителів, вихователів та медичних працівників дошкільних, шкільних закладів, поліклінік. Ступені оволодіння гігієнічними навичками, усвідомлення потреби якісного їх виконання, обов’язкове відвідування стоматолога у рекомендовані терміни, відіграє велику роль у стоматологічній профілактиці. 

У професійне свято – День стоматолога, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цієї корисною професією! Бажаємо Вам успіхів та завжди отримувати лише задоволення від своєї улюбленої роботи, дякуючи якій Ви допомагаєте багатьом людям! Бажаємо, щоб пацієнти завжди виходили з Ваших кабінетів тільки веселими і дякували за свої білосніжні посмішки і здорові зуби! Здоров’я Вам, шановні стоматологи!