Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування

2020-07-29T17:10:32+03:00 29.07.2020|

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи  Всесвітньої організації охорони здоров’я. Близько 170 країн світу приймають участь в його проведенні.  

Щорічна літня акція «Тиждень підтримки грудного вигодовування» в усьому світі проводиться починаючи з 1-го серпня. Дата проведення «Тижня підтримки грудного вигодовування» обрана невипадково, цього дня в 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. 

Всесвітня акція підтримки грудного вигодовування була задумана як один із стратегічних методів популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, для пожвавлення і відновлення, в умовах втраченої традиції – годувати діток грудьми.

 Обласними закладами охорони здоров’я, що підтримують традиційне природне грудне вигодовування протягом тижня проводитимуться  заходи для привернення уваги широкої громадськості. Серед вагітних жінок в закладах проводяться школи відповідального батьківства, де навчають майбутніх мам годувати груддю.