Відбулась підсумкова нарада

Відбулась підсумкова нарада

2020-01-21T12:16:28+02:00 17.01.2020|

У КП «Луцька міська дитяча поліклініка відбулась підсумкова нарада. Основними питаннями, які обговорювались було підведення підсумків роботи у 2019 році та планування роботи на новий 2020 рік.

На захід були запрошені: начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Володимир Лотвін, головний спеціаліст відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи правління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Людмила Рожко, міський педіатр Світлана Ніколаєнко.

Розпочалась нарада з виступу директора підприємства Оксани Лєщинської. Очільниця закладу детально прозвітувала про виконану роботу у 2019 році. Вона закцентувала увагу, що всі поставлені цілі були виконані. Розпочалося активне реформування первинної ланки, з чим заклад теж справився.

Слід зауважити, що протягом 2019 року з лікарями поліклініки було підписано 31248 декларацій, а це значна цифра, яка говорить про професіоналізм працівників та рівень роботи закладу охорони здоров’я. Також, слід зауважити, що КП змінилось і в плані благоустрою приміщення, адже відремонтували два педіатричні відділення, оновлено оснащення кабінетів. Оксана Петрівна також озвучила плани на 2020 рік.

Завершили нараду своїми виступами Володимир Лотвін та Людмила Рожко. Вони дали оцінку роботи поліклініки та підсумували роботу закладу у 2019 році