Телеконференція з питань грипу та ГРВІ

Телеконференція з питань грипу та ГРВІ

2020-01-14T14:50:53+02:00 14.01.2020|

 Про реагування системи охорони здоров’я на ситуацію з грипом та ГРВІ в Україні під час телеконференції  говорилося 13 січня спільно з представниками Міністерства охорони здоров’я, керівниками управлінь охорони здоров’я усіх регіонів, центрів громадського здоров’я керівниками закладів охорони здоров’я,  фахівцями обласних лабораторних центрів, лікарями-інфекціоністами.

З вступним словом виступила  Міністр охорони здоров’я  Зоряна Скалецька, вона проінформувала що очiкується двi хвилi пiдйому захворюваностi: у груднi та в кiнцi січня – на початку лютого, на грип та ГРВI захворiють вiд 4,8 до 6,7 млн осiб. Можливий максимальний рівень захворюваності на 4 тижнi 2020 року.

Про епідемічну ситуацію з грипу та ГРВІ в країні розповів під час телеконференції Ігор Кузін – в.о. генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України». Обговорили  рівень   охоплення вакцинацією від грипу населення та питання    організації інтенсивної терапії хворим з ускладненими формами перебігу грипу та ГРВІ.