Нарада з директорами закладів охорони здоров’я

Нарада з директорами закладів охорони здоров’я

2020-01-13T16:52:40+02:00 13.01.2020|

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Володимир Лотвін прийняв участь у нараді з директорами закладів охорони здоров’я області у начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігоря Ващенюка.

 Активно триває підготовка до наступного важливого етапу медичної реформи – зміни принципів фінансування у 2020 році закладів, що надають спеціалізовану, високоспеціалізовану та екстрену медичну допомогу. Щоб отримувати державні кошти за Програмою медичних гарантій, заклад має підписати договір з НСЗУ. Однією з обов’язкових умов контрактування з НСЗУ є реєстрація спеціалізованого медичного закладу в електронній системі охорони здоров’я. 

 Ознайомили присутніх з першочерговими вимогами НСЗУ, а саме: підписанння договорів з НСЗУ з  03 по 25 лютого 2020 року.

При описі послуги, яку планує надавати заклад охорони здоров’я чітко дотримуватись вимог НСЗУ, щодо обладнання та наявності фахівців задіяних у процесі надання послуги.

Наголошено про те, що обов’язково повинні бути підрядні договори по обстеженню:з КТ, МРТ, з лабораторією  клінічною, бактеріологічною, з службою крові, патанатомією.

Зазначено на тому, що потрібно визначити особу з кожного закладу, яка орієнтуються у процесі реформування закладу і бути на постійному зв’язку з представниками НСЗУ.