У Луцьку відбулися громадські слухання з обговорення проєкту бюджету міської територіальної громади на 2020-ий рік

У Луцьку відбулися громадські слухання з обговорення проєкту бюджету міської територіальної громади на 2020-ий рік

2019-12-17T11:08:15+02:00 17.12.2019|

 16 грудня у Луцьку відбулися громадські слухання з обговорення проєкту бюджету міської територіальної громади на 2020-ий рік.   

Для участі у слуханнях зареєструвалося 410 чоловік.

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт нагадав присутнім, що громадські слухання — це офіційне засідання органу місцевого самоврядування, представлено дорадчим комітетом, де міський голова, депутати міської ради, посадові особи органів місцевого самоврядування, а також посадові особи комунальних підприємств та установ зустрічаються з лучанами, знайомляться з їхніми думками, зауваженнями, враженнями та пропозиціями з приводу важливих проблем міського життя чи заходів, що міська влада збирається здійснити.

 Директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова презентувала проєкт бюджету на наступний рік. Вони зазначила, що його формування проводилось з урахуванням основних макропоказників соціального та економічного розвитку держави та міста, наявної бази оподаткування та з дотриманням норм чинного бюджетного та податкового законодавства, Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік».

Видатки на охорону здоров’я передбачені як за рахунок медичної субвенції, так і за рахунок коштів бюджету громади. Відповідно до закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» в Україні з 1 квітня 2020 року передбачено запровадження реформи системи фінансування вторинної ланки закладів охорони здоров’я.

При розподілі видатків основна увага приділяється забезпеченню безкоштовними медичними послугами соціально-вразливих верств населення. На забезпечення пільговими медикаментами передбачено 11 млн грн, за рахунок яких буде надано допомога 2,2 тисячі хворих. Всього ж видатки з бюджету на медичні препарати складуть 17,8 млн грн.

 Інформацію, яку озвучила зі сцени Лілія Єлова, присутні взяли до уваги

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради подякував усім присутнім за плідну роботу та зазначив, що всі пропозиції лучан будуть розглянуті на постійних комісіях депутатів міської ради. “В процесі роботи будемо шукати можливості відреагувати на ваші пропозиції та реалізувати їх. Думаю, що спільними зусиллями ми зуміємо цей бюджет не лише виконати, а й перевиконати” – резюмував Григорій Пустовіт.