«Свічкова хода» у Луцьку

«Свічкова хода» у Луцьку

2019-12-02T09:39:57+02:00 29.11.2019|

У Луцьку з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом відбулася акція «Свічкова хода». Головна мета цього дня звернути увагу суспільства на цю проблему.
У заході взяли участь декілька сотень осіб — молодь, волонтери Червоного Хреста, який традиційно є ініціатором проведення цієї акції, студенти Луцького базового медичного та Луцького педагогічного коледжів, працівники підприємств, установ, організацій, а також представники управління охорони здоров’я Луцької міської ради та Волинського обласного центру громадського здоров’я.
Волонтери спочатку сформували колону біля Луцького базового медичного коледжу, від якого вулицею Лесі Українки прийшли на Театральний майдан. На головній площі міста учасники акції із лампадок виклали фігуру у вигляді стрічки, що символізує взаєморозуміння та єднання з ВІЛ-позитивними людьми.
Представники духовенства та медики закликали молодь вести здоровий спосіб життя, відмовитись від ризикованої поведінки, а також не стояти осторонь проблеми ВІЛ-інфекції(СНІДу), бо вона може торкнутися кожного.