Міжнародний день відмови від куріння

Міжнародний день відмови від куріння

2019-11-21T15:00:18+02:00 21.11.2019|

   Працівники КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я», представники Всеукраїнської кампанії «Молодь вільна від куріння», студенти Луцького базового медичного коледжу, працівники Луцького міського управління охорони здоров’я  провели акцію  з закликом кинути курити.

Проведено флешмоб  під час якого студенти Луцького базового медичного коледжу розірвавши цигарки вигукнули: «Ми проти куріння» їх підтримали лучани, які проходили повз акції.

Присутні звернулися до  народних депутатів від Волині з вимогою підтримати запровадження в Україні стандартизованих пачок сигарет – однакового кольору, без лого та з великими зображеннями хвороб.

В Україні необхідно запровадити стандартизовану пачку сигарет і збільшити розмір зображень медичних попереджень про шкоду куріння із 50% до 65% від поверхні упаковки. Попередження мають розміщуватися у верхніх частинах передньої та задньої сторін упаковки. Попередження будуть містити реалістичні зображення хвороб, викликаних курінням, та щорічно оновлюватися.

Працівники КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я» роздавали інформаційні листівки «Кидай курити» та закликали жителів Луцька та гостей міста кинути курити.

Між представниками Всеукраїнської кампанії «Молодь вільна від куріння» та КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я» підписано меморандум про співпрацю