Світові тенденції розвитку стоматології

Світові тенденції розвитку стоматології

2019-11-20T12:09:49+02:00 18.11.2019|

14-16  листопада працівники комунального підприємства “Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка” перебували у Республіці Польща. В рамках поїздки відвідали стоматологічну регіональну виставку у місті Вроцлав “Dentamed 2019”. На виставці були представлені новітні розробки сучасної стоматології. Найбільш відомі світові бренди виробників стоматологічної продукції зацікавили відвідувачів великою кількістю обладнання та матеріалів. Працівники комунального підприємства прийняли участь в анкетуванні, яке проводилось регіональним банком і виграли призи. Основним питанням анкети було: “Якби Ви мали кошти, як  змінили світ у якому живете”.

У світових тенденціях розвитку стоматології – профілактична медицина, малоінвазивні технології. Багато компаній представляти різні види зубних паст, які мають здатність проникати в емаль та зміцнювати її, запобігати карієсу. Звернули увагу на використання лазерних технологій у  стоматології (ендодонтія, пародонтологія, хірургія). У тренді – нові методики знечулення, а саме: комп’ютерне введення анестетика, де за допомогою програмного забезпечення анестетик вводиться дозовано. Були представлені апарати для проведення загального знечулення.

Одна з основних тематик виставки – естетика у стоматології. Різні види відбілювання зубів, апаратне відбілювання (за допомогою фотоламп та лазеру), виготовлення різних видів вінірів, цирконієвих коронок, вкладок. Учасників виставки зацікавило крісло для амбулаторних хірургічних операцій фірми “Brumaba” Німеччина, так як у грудні плануємо відкрити кабінет відновної хірургії.

На виставці були представлені інформаційні платформи та обладнання, які будуть  забезпечувати роботу стоматологічних клінік у Польщі.

В рамках культурної програми працівники комунального підприємства відвідали місто Дрезден (Німеччина). Нам  провели екскурсію старим містом, а також була можливість відвідати Дрезденську картинну галерею, королівський палац,  оперний театр Земпера, де можна почути найстаріший оркестр Європи. Крім того отримали велике задоволення прогулянками вулицями Вроцлава, який рахується одним з найдавніших та найгарніших, найбільших міст Польщі, його називають польською Венецією за велику кількість річок, 12 островів, 118 мостів.

Колектив вдячний торгово-промисловій палаті за чудово організовану поїздку, гарно та змістовно проведений час.