Всесвітній День боротьби з цукровим діабетом

Всесвітній День боротьби з цукровим діабетом

2019-11-14T11:05:21+02:00 14.11.2019|

Напередодні Всесвітнього Дня боротьби з цукровим діабетом на базі КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я» пройшло  навчання в «Школі для хворих на цукровий  діабет» . Кожного місяця  всі бажаючі лучани приходять щоб виміряти рівень цукру в крові, послухати поради лікарів, обговорити нагальні проблеми пов’язані з цим захворюванням та просто поспілкуватися.

Цукровий діабет досить поширене захворювання, яке виникає як в молодому віці, так і в старшому і дуже небезпечне своїми ускладненнями з боку серцево-судинної системи, нервової системи та органів зору. Тому  запрошені спеціалісти , фахівці-медики розповідають  присутнім  про те,  як уникнути розвитку ускладнень чи сповільнити їх прогресування при цьому захворюванні.

Фахівець з фізичної реабілітації КП «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни» Юрій Гомбухонський показав присутнім ряд вправ, які потрібно  виконувати щоранку.  Завідувач відділу промоції здорового способу життя Волинського ОЦГЗ Сергій Левчук розповів про здорове харчування. Він наголосив на важливості режиму харчування, різноманітності продуктів, які потрібно вживати при цукровому діабеті.

Голова Волинської спілки діабетиків Микола Ткачук подякував за тісну співпрацю з КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я», за технічний супровід проведення Школи діабетиків та розповсюдження інформаційної літератури по цукровому діабету.

Відразу ж у конференц залі медсестри Луцьких ЦПМД   вимірювали рівень цукру в крові та артеріальний тиск, лікарі надавали консультації.

Проведення Школи цукрового діабету вже стало доброю традицією  і наші  відвідувачі з радістю приходять на неї, так як можуть отримати відповіді на різні запитання і дізнатися все, що необхідно знати хворим на цукровий діабет.

Цукровий діабет – це не вирок, а спосіб життя. Люди, які знають і розуміють суть даного захворювання, можуть жити довго і повноцінно, а робота лікарів, в тому числі– їх цьому навчити.