Відкриття Центру реабілітації для учасників АТО.

Відкриття Центру реабілітації для учасників АТО.

2019-10-15T16:13:59+03:00 15.10.2019|

У вівторок, 15 жовтня, у Луцьку офіційно відкрили Центр реабілітації для учасників АТО.

На його урочисте відкриття завітали  т. в. о. голови Волинської обласної державної адміністрації Олександр Киричук, виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, радники міського голови Ігор Поліщук та Юрій Безпятко, заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Віктор Глухманюк,    учасники та ветерани АТО, медики, громадські активісти, духовенство та усі громадяни, кому небайдужа доля захисників України.

Григорій Пустовіт, вітаючи присутніх з відкриттям центру, наголосив, що це – визначальна подія для міста, яка напряму пов’язана з вчорашнім святом – Днем захисника України: “Ми відкриваємо реабілітаційний центр для учасників бойових дій, в якому зможуть поправити своє здоров’я, пройти реабілітаційні процедури учасники бойових дій.

Він подякував усім, хто  причетний   до  будівництва центру та вручив будівельникам подяки міського голови та представив керівника центру Дубину Юрія Степановича.

«Це єдиний в Україні амбулаторний реабілітаційний центр, який поєднуватиме в собі і медичну реабілітацію, і психологічну, і фізичну. У середньому курс реабілітації триватиме 8–14 днів», – сказав керівник закладу Юрій Дубина.

Радник Луцького міського голови, депутат Ігор Поліщук  зазначив,  що цей новозбудований, із сучасним обладнанням заклад буде одним із найкращих реабілітаційних центрів для учасників АТО в Україні.  Послуги, які надаватимуть у цьому центрі  будуть  допомагати нормалізовувати здоров’я бійців, котрі повернулися зі Сходу.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл зауважив: «Ми турбуємося про всіх воїнів, які перебували там, аби вони здоровими та повноцінними поверталися до своїх сімей». Опісля  Митрополит освятив приміщення центру.