Ми долучилися  до флешмобу! Приєднуйтеся до нас!

Ми долучилися  до флешмобу! Приєднуйтеся до нас!

2019-10-07T12:24:07+03:00 07.10.2019|

Традиційно у жовтні відзначають Всесвітній день з паліативної допомоги. Команда проекту «Я, Ніна» спільно з Міжнародним Фондом «Відродження» запускає всеукраїнський флешмоби #капелюханавуха в підтримку дітей та #шаликтепла в підтримку дорослих, які потребують паліативної допомоги задля того, щоб інформувати суспільство про наявну проблему.

Флешмоби триватимуть впродовж  жовтня 2019

Паліативна допомога – це тема, про яку повинні знати усі!

У суспільстві ще й досі плутають хоспіс та паліатив. Багато хто вважає, що ці слова – синоніми. Насправді ж паліативна допомога — це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного або невиліковного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікуванню болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки.
Станом на 2019 рік у світі зафіксовано 5.3 млн дітей, які потребують паліативної допомоги і лише 1% з них має доступ до неї. За розрахунками експертів в Україні нараховується понад 200 000 маленьких пацієнтів.
Станом на 2019 рік в Україні понад 400 000 пацієнтів потребує паліативної допомоги.
Отримати якісну паліативну допомогу можуть лише 15% пацієнтів від їх загального числа.

 

Дізнатися більше про паліативну допомогу та про те, як взяти участь у флешмобі в підтримку паліативних пацієнтів дітей та дорослих, що потребують такої допомоги можна за посиланням:

yanina.life/palliative
#капелюханавуха
#шаликтепла
#ВартоЖити