Конференція-практикум для керівників медзакладів первинної ланки

Конференція-практикум для керівників медзакладів первинної ланки

2019-09-17T14:25:26+03:00 17.09.2019|

Конференція-практикум для керівників медзакладів первинної ланки пройшов  з 11 по 13 вересня у м.Києві , в якому прийняли участь лідери відчутних змін у системі охорони здоров’я з усієї України, вони обмінялися   досвідом, практичними порадами і настановами щодо розвитку клієнтського сервісу в медичних закладах.

Захід відбувся в рамках роботи освітньої платформи “Керівник закладу ПМД – школа розвитку”. Представником від Луцька була директор Комунального підприємства «Луцький центр первинної медичної допомоги № 2» Тетяна Трач.

Перший день роботи був наповнений лекціями від експертів з якості та сервісу в медичних закладах: від Михайла Довгопола, експерта Харківської експертної групи підтримки реформи охорони здоров’я – “Сервіс як система”, від Наталії Тулінової, експертки агенції «Здорові комунікації» – “Сервіс у медичному закладі: з чого розпочати”від Валентини Ануфрієвої, консультантки україно-швейцарського Проекту «Розвиток медичної освіти» – “Аудити в закладах охорони здоров’я: мистецтво давати та приймати зворотній зв’язок”

Другий день практикуму учасники присвятили візитам до столичних клінік для знайомства з різними системами клієнтського сервісу.

Третій день ділились ідеями, враженнями та оцінками, а також кожен з учасників розробив практичний план поліпшення сервісу у своєму закладі.