Участь у практичному семінарі-консультації з питань підготовки до укладання договору з НСЗУ  

Участь у практичному семінарі-консультації з питань підготовки до укладання договору з НСЗУ  

2019-09-12T12:44:48+03:00 12.09.2019|

11 вересня у Львові у практичному семінарі-консультації з питань підготовки до укладання договору з НСЗУ у рамках проекту  USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»,  взяли  участь начальник управління охорони здоров’я  Луцької міської ради Микола Якимчук та  директор КП «Луцька міська клінічна лікарня» Лариса Духневич.

Даний практичний семінар-консультація проводився вперше  для представників восьми областей України: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської. Захід проходив у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України та за підтримки USAID «Підтримка охорони здоров’я».

Також в ході візиту Олег Петренко представив Мар’яну Возницю, як очільника Західного міжрегіонального департаменту Національної служби охорони здоров’я та її заступника Володимира Мельничука. Новостворений департамент опікуватиметься роботою аптечних та медичних закладів, які вже уклали та будуть укладати договори з НСЗУ у 8 областях України.

За словами Олега Петренка, голови НСЗУ  з 1 січня 2020 року стартуватиме наступний етап реформування системи охорони здоров’я. Медичні заклади, які надають спеціалізовану медичну допомогу перейдуть на нову модель фінансування – за договором з Національною службою здоров’я.

Альона Горошко, директорка департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів НСЗУ презентувала Програму медичних гарантій та пакети медичних послуг. Зокрема, зупинилася на видах допомоги, які увійдуть в пакет медичних гарантій. Це – первинна медична допомога, реімбурсація, екстрена медична допомога, спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, медична реабілітація та паліативна допомога.

 Під час  семінару присутні мали змогу послухати цікаву інформацію, задати питання, прийняти участь у практичних вправах та  потренуватися в основах укладання договору з НСЗУ.