Проведено  семінар – тренінг «Вакцинація як один з важливих аспектів громадського здоров’я »

Проведено  семінар – тренінг «Вакцинація як один з важливих аспектів громадського здоров’я »

2019-09-03T12:20:00+03:00 30.08.2019|

 30 серпня працівниками Волинського обласного центру громадського здоров’я проведено семінар – тренінг «Вакцинація як один з важливих аспектів громадського здоров’я »,під час якого опрацьовано питання  важливості вакцинації в системі громадського здоров’я, підходи до ефективного консультування для медичних працівників, надавались сучасні знання щодо протипоказів до вакцинації.

Людмила Рожко – головний спеціаліст з педіатрії управління охорони здоров’я облдержадміністрації акцентувала ув

агу присутніх на тому, що якість і безпека вакцин, які закуповує для України за кошти держбюджету  ЮНІСЕФ, підтверджена досвідом використання у різних країнах світу. Для кожної вакцини виробник здійснює лабораторні дослідження: тестує кожну серію вакцин і дає сертифікат якості – лот-реліз на кожну серію.

Вакцини мають прекваліфікацію Всесвітньої організації охорони здоров’я – гарантію якості найавторитетнішої організації у галузі охорони здоров’я у світі.

Процес прекваліфікації – постійний контроль якості, що не зупиняється після першого ж схвалення ВООЗ продукту від конкретного виробника і гарантує, що виробник забезпечує високу якість кожної наступної партії вакцини, яку він випускає.

Ірина

Грабовська-Микитюк, лікар-імунолог дитячий педіатричного відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання  ознайомила  лікарів – педіатрів, лікарі ЗПСМ,   медичних сестер пунктів щеплень, сімейних медсестер з аспектами вакцинації з порушенням календаря щеплень, імунодефіцитними станами, сучасними підходами до вакцинації та протипоказами до проведення щеплень.