Зустріч з фахівцями ВООЗ у м.Луцьку.

Зустріч з фахівцями ВООЗ у м.Луцьку.

2019-08-01T10:03:50+03:00 01.08.2019|

Засідання круглого столу відбулося сьогодні у конференц-залі Волинського обласного центру громадського здоров’я, у якому взяли участь: національний фахівець бюро ВООЗ в Україні, спеціаліст з питань неінфекційних захворювань Наталія Король, експерт ВООЗ, головний лікар Київського міського центру здоров’я Отто Стойка, керівник відділу з профілактики споживання тютюну та алкоголю ЦГЗ МОЗ України Катерина Римаренко, завідувач кафедри соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров’я Львіського національного медичного університету ім. Данила Галицького Тарас Гутор, т.в.о директора Волинського обласного центру громадського здоров’я Сергій Новосад, директори, заступники директорів, завідуючі відділень ЦПМД м. Луцька.
Було обговорено поширення проекту МОЗ-ВООЗ «Профілактика неінфекційних захворювань і поширення здорового способу життя в Україні» на Волинську область.
Загальною метою проекту є покращення благополуччя населення України шляхом зниження захворюваності та смертності, що пов’язані з НІЗ, із особливою увагою на захворюваність серцево-судинної системи та цукровий діабет.
За результатами обговорення прийнято рішення, щодо необхідності підготовки місцевих тренерів та проведення тренінгів для фахівців первинної ланки.