Делегація лікарів КП “Луцький клінічний пологовий будинок завітала до польських колег.

Делегація лікарів КП “Луцький клінічний пологовий будинок завітала до польських колег.

2019-07-05T10:24:42+00:00 05.07.2019|

Відповідно до угоди про організацію міжнародної співпраці  між управлінням охорони здоров’я Луцької міської ради та повітовим шпиталем ім. Яна Павла ІІ та з метою налагодження співпраці та обміну досвідом  делегація медиків КП “Луцький клінічний пологовий будинок” у складі:  заступника директора з неонатології —  Олени Курак, лікаря акушера-гінеколога Ярослава Токарчука, акушерки Тетяни Ткачук, відвідала  цей шпиталь у місті Бартонище Варміно-Мазурського воєводства, Республіка Польща.

Директор шпиталю  Славомір  Вуйцік та його заступники  ознайомили луцьких медиків з організацією медичної допомоги на повітовому рівні, досягненнями  та обладнанням шпиталю. Зі слів директора шпиталю, основними проблемами є недостатність медичного персоналу та коштів на завершення ремонтів у відділеннях.

Луцьких медиків  особливо цікавила  організація акушерсько-гінекологічної та неонатологічної  допомоги. Польські колеги дали  вичерпні відповіді на поставлені питання. Також луцькі медики мали змогу працювати у пологовому відділенні та брати участь у лікувальному процесі щодо надання допомоги вагітним, матерям та новонародженим поруч з польськими медиками.

Крім того, відбулась дружня зустріч та бесіда з повітовим старостою, який проінформував лучан про життя Бартоницького староства та співпраця влади зі шпиталем.

У рамках візиту польські колеги познайомили лучан з історичними місцями Польщі.

У ході спілкування польські та луцькі медики обмінялися думками щодо налагодження співпраці між  Бартоницьким повітовим шпиталем  та  КП  “Луцький клінічний пологовий будинок”. Також луцькі медики подякували  польським друзям за теплий та щирий прийом.