Щирі вітання до Дня медичного працівника.

Щирі вітання до Дня медичного працівника.

2019-06-13T15:43:31+00:00 13.06.2019|

Напередодні Дня медичного працівника у сесійній залі Волинської обласної ради відбулися урочистості, у яких взяли участь начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук та медична спільнота міста.

Керівництво області та міста привітали кращих працівників медичної галузі за особисті заслуги у розвиток охорони здоров’я, професіоналізм, забезпечення високого рівня надання медичної допомоги жителям міста та  з нагоди професійного свята  .

З привітальним словом виступила до присутніх заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець.

«Сьогодні ми вітаємо з професійним днем всіх медичних працівників, які докладають зусилля, щоб максимально допомогти кожному.  Адже кожен з нас, коли нам погано, звертається до лікарів за допомогою. 

Тож вітаю вас і бажаю здоров’я, оптимізму, позитиву як на роботі, так і в родинах. Саме головне щоб був мир, тоді все буде добре, оскільки наші лікарі – найкращі, вони дійсно мають «золоті» руки. І про це знаємо не лише ми, а й весь світ» – зазначила Світлана Євтихівна.

До вітальних слів також долучилися перший заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, начальник управління охорони здоров’яоблдержадміністрації Ігор Ващенюк та голова Волинської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Віталій Шахраюк.