Семінар з керівниками кадрової служби

Семінар з керівниками кадрової служби

2019-05-14T15:31:30+03:00 14.05.2019|

Представники управління охорони здоров’я Луцької міської ради прийняли участь у  семінарі з керівниками кадрової служби.

Заступник начальника відділу медичних кадрів та планування управління охорони  здоров’я обласної державної адміністрації     Людмила Згоран ознайомила присутніх з новими підходами до безперервного професійного розвитку лікарів, Порядком проведення атестації, вимогами до пакету документів, що подаються в атестаційну комісію, номенклатурою лікарських спеціальностей, які регламентуються наказом Міністерства охорони здоров’я України від 22 лютого 2019 року № 446, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 березня 2019 р. за № 293/33264.

Відповідальні за кадрову роботу закладів, підприємств охорони здоров’я області ознайомились з вимогами до формування планів підвищення кваліфікації та періодичністю направлення на курси лікарів і молодших спеціалістів з медичною освітою.

Акцентувалась увага на дотриманні порядку зарахування в інтернатуру випускників ВМНЗ 2019 року.

На  типових помилках при формуванні реєстру «Медичні кадри» наголосила  економіст Волинського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Лідія Орєшина.

Про такі поняття як «сумісництво» та «суміщення» в трудовому законодавстві головний спеціаліст відділу медичних кадрів                та планування управління охорони  здоров’я обласної державної адміністрації Юлія Караїм

Про встановлення мобілізаційних завдань закладам (підприємствам) охорони здоров’я області та порядок бронювання військовозобов’язаних на особливий період та на воєнний час розповів присутнім   фахівець з питань цивільного захисту Волинської обласної станції переливання крові Юрій Пономаренко