Капітальне оновлення в Луцькій міській клінічній лікарні

Капітальне оновлення в Луцькій міській клінічній лікарні

2019-05-14T15:12:06+03:00 14.05.2019|

14 травня 2019 року виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт , радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  ради Микола Якимчук відвідали комунальне підприємство «Луцька міська клінічна лікарня».

Луцька міська клінічна лікарня єдиний в обласному центрі заклад, який надає цілодобову спеціалізовану медичну допомогу. На сьогоднішній день стаціонар Луцької міської клінічної лікарні фактично функціонує як багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування другого рівня для міста Луцька та прилеглих районів.

Щороку понад 22 тисячі хворих лікуються в стаціонарі закладу і ще близько 20 тисяч отримують невідкладну медичну допомогу амбулаторно. Понад 75% пацієнтів звертаються за невідкладними показами. Луцька міська клінічна лікарня широко відома за межами міста. За рік для лікування звертаються більше 7 тисяч жителів області та сусідніх регіонів.

Лікувально-діагностичний процес в закладі базується на дотриманні клінічних маршрутів пацієнтів розроблених відповідно до затверджених МОЗ стандартів надання медичної допомоги. Більшість стандартів надання медичної допомоги, особливо при травмах та гострих захворюваннях, передбачає проведення рентгенологічних досліджень. Рентген-діагностичний апарат, встановлений у закладі функціонує з 1980 року. Цей апарат є технічно застарілим та зношеним.

В 2019 році з бюджету розвитку міста було виділено кошти на придбання для Луцької міської клінічної лікарні сучасного рентген-апарату на три робочих місця. Після проведеної процедури відкритих міжнародних торгів було підписано договір на закупівлю рентгенівського обладнання італійського виробництва вартістю 8, 395 тис. грн.

Встановлення системи потребує проведення капітального ремонту приміщення і  в  квітні з міського бюджету було профінансовано виготовлення проектно – кошторисної документації. Вартість її виготовлення 63845 грн., а самого проекту 1 млн. 106 тис. грн.

На даний час розпочато ремонт приміщення для встановлення апаратури. На проведення ремонтно-будівельних робіт з бюджету розвитку міста виділено 1,5 млн. грн.