Спеціалізований форум, присвячений юридичним питанням у сфері медицини

Спеціалізований форум, присвячений юридичним питанням у сфері медицини

2019-05-07T12:30:20+00:00 07.05.2019|

26 квітня 2019 року Legal Medical Forum 2019 відбувся втретє. Спеціалізований форум, присвячений юридичним питанням у сфері медицини, був організований Адвокатське бюро Олени Бабич.

9 спікерів ділилися своїм досвідом, давали поради та відповідали на запитання більше як 80 учасників форуму – медичних працівників державних і приватних закладів охорони здоров’я, власників та юристів провідних медичних закладів з усієї України.

Серед них Тетяна Тарасюк, юрист управління охорони здоров’я Луцької міської ради, фахівець в галузі медичного права, під час своєї доповіді пояснювала чи має право лікар відмовити пацієнту в лікуванні і як правильно оформити таку відмову.

Під час Legal Medical Forum   спікери виступали із такими темами:

  • Elena Babich, медичний адвокат, керівник Адвокатське бюро Олени Бабич, розповідала про зміни, які відбулися в законодавстві України у зв’язку із реформою системи охорони здоров’я, говорила про програму державних гарантій та порядок їх реалізації.
  • Iryna Zhyhinas, заступник директора Юридичного департаменту Національної служби здоров’я України, ділилася інформацією як НСЗУ взаємодіє із закладами охорони здоров’я, в яких випадках може не укласти чи відмовитися від договору, та інші відомі юристи, які працюють у галузі охорони здоров’я.

Як і кожного року було кілька розіграшів. Всі переможці отримали подарунки, корисні для кожного, хто працює у сфері медицини.

Форум закінчився  обговоренням професійних запитань в неформальній обстановці. Учасники мали змогу поспілкуватися з колегами, задати запитання спікерам.