Свято здорового способу життя та активного відпочинку.

Свято здорового способу життя та активного відпочинку.

2019-04-15T10:59:17+00:00 15.04.2019|

З 6 по 13 квітня у Луцьку пройшов «Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я»,   ініційований Центром громадського здоров’я МОЗ України і присвячений  Всесвітньому дню здоров’я.

13 квітня на території Центрального парку культури та відпочинку
ім. Лесі Українки, ранок для багатьох лучан і гостей міста розпочався з ранкової зарядки та пробіжки мальовничими алеями парку, після чого усі бажаючі змогли прийняти участь у спортивних естафетах. Усі учасники мали змогу прийняти участь у розіграші призів, а також посмакувати яблуками і наповнити організм так потрібними нам весною вітамінами.


Протягом усього заходу працювали  сімейні лікарі центрів первинної медичної допомоги № 1 та №3, які консультували жителів та гостей м.Луцька щодо профілактики захворювань, вимірювали артеріальний тиск, рівень глюкози та холестерину крові, проводилися експрес-тести на ВІЛ-інфекцію.


Квест «Активуй здоров’я» розпочався на території Луцького зоопарку за участі дванадцятьох команд, зареєстрованих попередньо, у складі  п’ятьох учасників у кожній команді. Серед учасників були і діти, і молодь, і люди старшого віку – (Університет третього віку), і учасники АТО. Для проходження квесту було запропоновано дванадцять локацій, у яких вони не тільки відповідали на запитання , але й змагалися, виконуючи фізичні вправи. Кожна локація мала окрему тематику, учасникам потрібно було дати відповіді на запитаня за темами, важливими щодо аспектів здоров’я:
1)Корисні та шкідливі звички
2)Здорове харчування
3)Роль вітамінів та мінеральних речовин
4) Здоровий сон та позитивні емоції
5) Рух – це життя
6) Вода та її значення для людини
7) Важливість вакцинації
8) Інфекції та що ми про них знаємо
9) Неінфекційні захворювання
10)ВІЛ/СНІД –

небезпека, яка може стосуватися кожного
11)Туберкульоз. Як не дати хворобі шансу?
12) Наркоманія. Як не потрапити в залежність?
Після проведення всіх змагань журі підвели підсумки. Переможців було нагороджено цінними подарунками.
Велика подяка спонсорам та партнерам , які сприяли у проведенні свята здорового способу життя та активного відпочинку, а саме:  представникам Луцької міської ради, управління охорони здоров’я Луцької міської ради, лікарям центрів первинної медичної допомоги № 1 та №3,

LimeFit Club, «Аква Світ», ПП «Акватериторія-Волинь»,СВЦ «Аналіз води»; ТМ “КІМА”, “Реабілітаційний центр «Ренесанс»,  ГО «Батьки за вакцинацію. Волинь», Спортивний клуб «VIKING» Луцьк , КЗ” ЛМЦФЗН”Спорт для всіх”ЛМР, Благодійний фонд “Рідна Волинь”, КП “Луцький зоопарк”, фірма«Rain International»

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради