Участь у практикумі

Участь у практикумі

2019-04-10T09:25:37+00:00 08.04.2019|

04 та 05 квітня 2019 року заступник начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Глухманюк Віктор Миколайович за результатами конкурсу прийняв участь у практикумі з галузевої законотворчості для фахівців місцевого самоврядування з питань охорони здоров’я. Захід організовано Асоціацією міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) спільно з спільно з Апаратом Верховної Ради України і Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

У ході практикуму слухачі опанували базові принципи законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримали практичні знання і навички з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, вивчали можливості використання інструментів адвокації, ознайомилися з роботою Верховної Ради України.

Слухачами опрацьовано теми:

  1. Законодавча процедура та правила проектування нормативно-правових актів.
  2. Особливості здійснення експертизи законопроектів.
  3. Відкриті дані як інструментарій законодавчих ініціатив.

Віктор Глухманюк взяв участь у круглому столі з питань управління охороною здоров’я за участі представника Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, директора Директорату медичних послуг Міністерства охорони здоров’я України, головного спеціаліста експертної групи розвитку місцевого самоврядування Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

05 квітня учасники практикуму ознайомилися з роботою лікувально-профілактичних закладів первинного та вторинного рівня Дніпровського району міста Києва.

Отриманні знання дозволять покращити роботу управління охорони здоров’я в частині дотримання процедури та правил проектування нормативно-правових актів.