Телеміст «Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей»

Телеміст «Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей»

2019-03-22T11:00:45+00:00 21.03.2019|

20 березня 2019 року у залі засідань   управління охорони здоров’я облдержадміністрації   тренінг-практикум у форматі телемосту «Комплексний підхід   до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей.

У тренінгу взяли участь провідні спеціалісти з НМАПО ім. П.Л. Шупака, ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійчика  НАМН України,  ДУ «ІПАГ ім.  академіка О.М. Лук’янової НАМН України», НМУ імені О.О. Богомольця.

Опісля тренінгу відбувся семінар з міжнародною акредитацією для педіатрів «Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей» у рамках співпраці Siyemi Learning та Групи компаній МедЕксперт  відповідно до вимог та стандартів Акредитаційної Ради з Безперервної Освіти США (АССМЕ).

На семінарі виступили провідні спеціалісти НМАПО імені П.Л. Шупика.

У роботі семінару та тренінгу прийняли участь міський педіатр  управління охорони здоров’я Луцької міської ради Світлана Ніколаєнко, сімейні лікарі та педіатри комунальних підприємств міста.

Розглянуті актуальні питання профілактики інфекційних захворювань у дітей, імунопрофілактики у практиці лікаря, практичних аспектів лікування та профілактики розповсюджених захворювань у дітей та підлітків, вірусних  інфекцій та сучасних поглядів на лікування, ургентної допомоги дітям  до 5 років.