Засідання громадської ради у міського голови

Засідання громадської ради у міського голови

2019-03-14T14:10:09+00:00 14.03.2019|

На громадській раді у міського голови Микола Якимчук – начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради прозвітував про епідемічну ситуацію в місті. Нині спостерігається стабілізація епідситуації захворюваності на кір. У лютому захворіло: перший тиждень – 50; другий тиждень – 35; третій тиждень – 30; четвертий – 26 осіб.

Микола Якимчук додав, що проводилась активна імунізація дітей. Показники охоплення імунопрофілактикою дітей в місті значно поліпшились, так станом на 25 січня 2019 року не щеплених дітей було 2260, а на 22 лютого 2019 року – 859 дітей. Середній показник охоплення щепленнями по школах становить 96.5%.

За оперативними даними лікувально-профілактичних закладів міста захворюваність грипом і ГРВІ утримується на рівні сезонної, відповідає середньому показнику відповідної пори року і не перевищує епідпорогові значення. За підсумками щотижневого моніторингу на сьогодні показник захворюваності нижчий від розрахункового епідемічного порогу на 19,0%. Обласний показник нижче епідемічного порогу на 9%. В м. Луцьку, за даними вірусологічної лабораторії ДУ «Волинський обласного лабораторного центру МОЗ України», лабораторно підтверджений 1 випадок грипу.

Микола Якимчук відповів на питання членів громадської ради, які висловили бажання звернутись до керівників середніх і вищих навчальних закладів щодо максимального охоплення щепленням викладачів та студентів.