Координаційна  рада з питань надання медичних та соціальних послуг

Координаційна  рада з питань надання медичних та соціальних послуг

2019-03-14T13:55:29+00:00 13.03.2019|

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук прийняв участь у  засіданні координаційної ради з питань надання медичних та соціальних послуг, матеріального забезпечення застрахованих осіб та зниження рівня тимчасової непрацездатності.

У роботі координаційної наради взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, начальник управління охорони здоров’я ОДА Ігор Ващенюк, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області  Сергій Ющак, представники профспілки.

Всього в області  листки непрацездатності  видають 232 комунальні лікувальні заклади та підприємства, включаючи амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та лише три приватні медичні заклади (« Благомед», «Благотвір», Центр хірургії ока проф. Загурського).

У 10 лікувальних закладах області працюють 10 заступників головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності. У всіх інших лікувальних закладах особами, які відповідають за експертизу тимчасової непрацездатності та очолюють ЛКК, є заступники головних лікарів з медичної частини, завідувачі поліклінік або  лікарі клінічних спеціальностей.

Про стан надання медичних та соціальних послуг, матеріального забезпечення застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування та проблеми росту рівня тимчасової непрацездатності в області доповів начальник управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області  Сергій Ющак.

Слухалось питання заступника головного лікаря з медичної частини та експертизи тимчасової непрацездатності обласної клінічної лікарні Людмили Ларіної про впорядкування організації експертизи тимчасової непрацездатності у закладах охорони здоров’я усіх рівнів в умовах реформування. 

В обговоренні питань тимчасової непрацездатності прийняв участь Володимир Зимбачевський, він розповів про стан надання медико-соціальної експертної

допомоги населенню області у 2018 році.