Підсумкова колегія

Підсумкова колегія

2019-02-08T13:26:12+02:00 07.02.2019|

7 лютого проведено засідання колегії управління охорони здоров’я Луцької міської ради,  під час якого було обговорено підсумки роботи галузі у 2018 та перспективи на 2019 рік.

Участь у заході взяли секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук,  заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валентин Вітер, голова постійної комісії Луцької міської ради з питань соціального захисту Майя Шостак, голова обласного комітету профспілки працівників галузі охорони здоров’я Віталій Шахраюк , також запрошені члени колегії, депутати міської ради, керівники провідних фармацевтичних компаній, голови громадських рад, керівний склад лікувально-профілактичних закладів міста.

Захід розпочався із звіту Миколи Якимчука, в якому він підсумував результати роботи медичних закладів у 2018 році (доповідь додається).Підсумкова колегія за 2018

В обговоренні  перед присутніми виступили директори Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич, Луцької міської дитячої поліклініки Оксана Лєщинська, головний лікар КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок» Михайло Токарчук, завідувачка амбулаторією загальної практики-сімейної медицини №4 Наталя Сенатос.

Аналізуючи виступи директорів виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт заувважив: «Якщо сьогодні говорити про галузь охорони здоров’я Луцька, то я сказав би три слова: надійність, обов’язковість, довіра. Ці три слова характеризують нашу медичну галузь, і це заслуга ваша, заслуга колективу та кожного лікаря, медсестри, санітарного працівника».

Радник міського голови Ігор Поліщук розповів про обсяг робіт у місцевій галузі охорони здоров’я, виконаний за сприяння Луцької міської ради.

«Сьогодні ми стараємося підтримати медичну галузь, забезпечити кращі умови для роботи персоналу та отримання послуг лучанами. Дякую вам за роботу та бажаю побільше вдячних пацієнтів, які розумітимуть роль медика у житті кожного з нас», – звернувся до присутніх Ігор Поліщук.

Підсумовуючи проведення засідання колегії Микола Якимчук  висловив подяку міській раді за підтримку галузі охорони здоров’я у минулому році, а медичним працівникам за високий професіоналізм, досягнення та внесок у реформування первинної медичної допомоги.