Освітяни щеплюються

Освітяни щеплюються

2019-02-01T12:00:46+00:00 01.02.2019|

В звязку підвищеної захворюваності на  кір, відсутності  щеплень від  дифтерії та правцю до управління охорони здоровя  Луцької міської ради звернулися керівництво управління освіти  та  ЗОШ №25 з проханням провести щеплення від цих інфекційних захворювань працівникам школи.

У деяких працівників вже протермінований період щеплень, адже дорослим потрібно вакцинуватися від дифтерії кожні 10 років. Щеплення від кору робиться в 1 рік, а в 6 років – ревакцинація. Дорослим   робиться у випадку небезпечної епідемічної ситуації, яка якраз є на даний момент у місті Луцьку.

Управління охорони  здоров’я  доручило директору Комунального підприємства «Луцький центр первинної медичної допомоги №2″ Трач Т.В. розгорнути тимчасовий кабінет щеплень у медичному пункті   школи.

Такий пункт був розгорнутий 31 січня 2019 року.

Перед тим, як зробити щеплення, працівникам школи лікар загальної практики-сімейної медицини Тур О.М. провела відповідні огляди: вимірювала  температуру тіла , артеріальний тиск, перевірила стан горла та ін.

У підсумку було проведено щеплення 57 працівникам, з них 27- від кору.

Крім цієї школи на минулому тижні проведено щеплення працівникам гімназій №4 та 14. Найближчим часом такі щеплення будуть зроблені працівникам гімназії  №21. Плануються  вакцинування працівників інших шкіл.

Дякуємо керівникам освітянської галузі та працівникам закладів освіти за розуміння  важливості проведення особистого вакцинування, що дасть можливість зупинити ріст захворюваності на ці серйозні інфекції