Підсумкова рада КП «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка»

Підсумкова рада КП «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка»

2019-01-24T10:07:52+00:00 23.01.2019|

22 січня 2019 року заступник начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Глухманюк Віктор Миколайович взяв участь у підсумковій медичній раді КП «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка».

З інформацією про роботу закладу у 2018 році виступила директор  Світлана Черниш. У своєму виступі вона проаналізувала виконання виробничо-фінансових показників відділень, які фінансуються зі спеціального фонду. Звернула увагу на лікування декретованої групи населення, виконання державних програм забезпечення стоматологічною допомогою. Проаналізувала залучення благодійних внесків у відділеннях, які фінансуються із загального фонду. Наголосила щодо якості наданих послуг, а також дотримання лікарської етики та деонтології у роботі з пацієнтами. Підвела підсумки по втіленню у 2018 році нових методик для покращення якості надання стоматологічної допомоги населенню міста. А також зупинилась на перспективах діяльності закладу у 2019 році щодо виконання державних програм лікування та протезування пільгової категорії громадян, впровадження ISO 9001:2015 у роботу підприємства, інформатизації закладу, освоєння світових новітніх технологій та методик у стоматологічну практику, вдосконалення майстерності працівників, покращення матеріально-технічної бази поліклініки, у тому числі і фізіотерапевтичного кабінету.

Віктор Глухманюк у своєму виступі подякував колективу підприємства  подякував колективу підприємства за проведену роботу та відповів на питання присутніх.