Автомобілі, закуплені за кошти співфінансування Субпроекту, передали на місця

Автомобілі, закуплені за кошти співфінансування Субпроекту, передали на місця

2019-01-03T14:09:08+00:00 03.01.2019|

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук прийняв участь у врученні автомобілів, придбаних для сімейних лікарів.

Новий рік для волинської галузі медицини почався з гарної новини. У середу, 3 січня, легкові автомобілі марки Peugeot 301 вручили сімейним лікарям. Тож присутні під час невеличкого святкового дійства, що відбулося на базі КЗ «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катостроф», не приховували посмішок.

Власником одного з  автомобілів стало Комунальне підприємство «Луцький центр первинної медичної допомоги №1»,директором якого є Лідія Кривдік.

«Приємно рік починати з подарунків у звичайний день. Ми таке повинні робити часто, хоча б раз у квартал, але за останній десяток років це перша така велика партія авто, яка буде слугувати для реформованої медицини. Цим жестом ми даємо зрозуміти суспільству, що реформа – це не перекидання паперів, а реальні дії», – звернувся до присутніх голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

23 машини для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання придбали за кошти співфінансування Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» через систему «Прозоро», витративши на це 8 257 000 гривень (з ПДВ). Тож вартість одного автомобіля (з ПДВ) становить 359 000 гривень.

За словами очільника краю, ці машини не вирішують усіх проблем, тож у 2019-му будуть нові закупівлі та вручення.