“Мистецтво Лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення” у Луцьку

“Мистецтво Лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення” у Луцьку

2018-12-07T12:29:43+00:00 07.12.2018|

6 грудня 2018 р. в місті Луцьку у Палаці Культури   лікарі -терапевти, лікарі загальної практики – сімейної медицини, кардіологи, педіатри, неврологи, травматологи, гастроентерологи, ендокринологи, пульмонологи та ін. відвідали Всеукраїнську Тренінг-програму для лікарів “Мистецтво Лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення”.Представником від управління охорони здоров’я Луцької міської ради був заступник начальника управління Віктор Глухманюк, який виступив з привітальним словом, і побажав учасникам заходу плідної праці та нових знань.

Під час  тренінгу лікарі    пр ослухали лекції про європейські підходи до лікування дисліпідемій, про нові підходи  у фармакології, про сучасні підходи до ведення пацієнтів з синдромом подразненого кишківника та інш.

Учасники  заходу отримали доступну інформацію від провідних спеціалістів медичної галузі, мали можливість зробити обстеження:   ліпідограма, індивідуальний серцево-судинний ризик за модифікованою шкалою SCORE, глюкометрія та інше. Після прослуховування тренінг-програми учасникам видавали три сертифікати.