У комунальному підприємстві Луцької міської клінічної стоматологічної поліклініки нова директорка.

У комунальному підприємстві Луцької міської клінічної стоматологічної поліклініки нова директорка.

2018-11-01T16:03:14+00:00 01.11.2018|

Сьогодні відбулось представлення директора комунального підприємства «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» Черниш Світлани Іванівни, яка  з 2011 року була завідувачкою терапевтичним відділенням №3 цієїж поліклінніки.

У цій події брали участь  секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук, колектив поліклініки.

 

У привітальному слові Григорій Олександрович сказав: «Ваша поліклініка, ваші люди, ваші традиції , ваші надбання – це все дуже добре, і  дуже  приємно, що Світлана Іванівна є членом цього колективу і вона знає людей, знає правила цього колективу і вона знає, яка відповідальність покладена на її плечі. І не сумніваюся, що від кожного з вас вона відчує підтримку та розуміння, бажання допомогти, бо ви – родина, – зазначив посадовець.

Микола Арсентійович  також привітав нову директорку стоматологічної поліклініки і зазначив, що у них все попереду, їм потрібно буде дуже  злагоджено працювати, тому, що у стоматологів є дуже велика конкуренція, але у Світлани Іванівни є свої бачення щодо вирішення проблем. Вона пострається втримати весь колектив, забезпечити належні надходження в бюджет міста.

«Користуючись нагодою, я хочу подякувати трудовому колективу,і пообіцяти, що я забезпечу стабільний розвиток нашого підприємства, тому що я знаю, як це зробити, і ми з вами проговорюємо ці всі питання, і маємо гарну матеріально-технічну базу. У нас все вдастся» – сказала директорка закладу Світлана Черниш.