Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук прийняв участь у засіданні колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук прийняв участь у засіданні колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

2018-10-31T16:14:00+00:00 31.10.2018|

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук прийняв участь у засіданні колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації. На засіданні колегії розповідалось про підсумки діяльності лікувально-профілактичних закладів області за 9 місяців.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк   повідомив  присутнім, що сесією обласної ради від 08.02.2018 року № 8/8  прийнято рішення про перерозподіл цільової субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, в сумі 26 825 600 гривень,  на відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.

Станом на 01.10.2018  року в області  по програмі «Доступні ліки» працює 171 аптека,  виписано 299499 рецепт  для 148770 осіб, відшкодовано  281468 рецептів на суму 15791010 гривень.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 631-р від 13.09.2017 року «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів  Волинської області», в області затверджено склад трьох госпітальних округів, а саме: Луцького, Ковельського та Нововолинського.

Відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року № 932 травні 2018 року « Про затвердження  переліку  та складу госпітальних  округів»  та наказів  Міністерства   охорони   здоров’я  України від 20.02. 2017 року №165 «Про затвердження Примірного положення про госпітальний округ»  та від 18.12.2017року №1621 «Про внесення змін до Примірного положення про госпітальний округ», в округах розпочато формування госпітальних рад.

У  травні 2018 року сформована госпітальна рада Ковельського госпітального округу.  На даний час  вже сформовано   госпітальні ради Луцького та Нововолинського госпітальних округів.

З березня 2018 року в області розпочалась робота з трансформації закладів  охорони здоров’я первинного рівня надання медичної допомоги в комунальні некомерційні підприємства. На сьогодні 21 районна  та міські ради прийняли рішення про перетворення цих закладів  у некомерційні підприємства. Усі заклади первинної мендико-санітарної допомоги області стали комунальними некомерційними підприємствами, 12 з них підписали договір з Національною службою здоров’я і з 1 жовтня фінансуваться з НСЗУ.

У засіданні колегії взяла участь юрист управління охорони здоров’я Луцької міської ради Тетяна Тарасюк, вона розповіла присутнім про свою участь у  конференції “Життя після автономізації”у місті Києві.

Юристка повідомила про те, як учасники конференції  ділилися практичним досвідом з питань: автономізація закладу, підписання договору з НСЗУ, створення Статуту, розробка системи мотивації персоналу та підписання колективного договору, створення та запуск Опікунської та Наглядової рад при медичному закладі.

Тетяна Тарасюк розповіла про 5  КРОКІВ, що допомагають закладам охорони здоров’я первинної ланки успішно увійти в медреформу:

КРОК 1: Визначте напрямок руху закладу – напишіть стратегію його розвитку після атономізації, з переконливим баченням його майбутнього, яке слугуватиме орієнтиром в управлінні.

КРОК 2: Створіть мотивуючу модель оплати праці. Наразі існують багато нових ефективних моделей нарахування зарплати в медзакладах. Їх поєднує залежність рівня зарплати лікаря від результатів його роботи. Більше пацієнтів вибрали лікаря та довіряють їй або йому – більшу зарплату отримує лікар та команда.

КРОК 3: Проведіть відкрите обговорення стратегії та нової моделі оплати праці в колективі. Сформуйте колективний договір. Цим новим колективним договором ви закладете основу нової культури закладу.

КРОК 4: Створіть опікунську раду закладу. Заручіться підтримкою впливових людей у громаді, запросивши їх до неї.

КРОК 5: Постійно вчіться на кращих практиках сусідніх закладів.

Тетяна Анатоліївна розповіла про різні підходи керівників ЦПМД щодо системи оплати праці та моделювання мотивації праці сімейних лікарів.