Оперативна нарада в управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради

Оперативна нарада в управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради

2018-10-11T16:36:16+00:00 09.10.2018|

9 жовтня проведено оперативну нараду у начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Миколи Якимчука, під час якої директори лікувально-профілактичних підприємств прозвітували про готовність до роботи  у осінньо-зимовий період.

Микола Арсентійович зауважив присутнім на тому,що лікувальні підприємства до роботи в осінньо-зимовий період готові. Проведена масштабна робота щодо встановлення вікон, ремонтів котелень, фасадів та заготівлю овочів.

Міський педіатр управління Світлана  Ніколаєнко розповіла про стан імунізації дитячого населення у місті. Та проінформувала, що є помилки у ведені нормативної документації, дотримуванні календаря профілактичних щеплень. Директорам лікувальних підприємств вказано на недоліки та шляхи  їх усунення.

Начальник управління  Микола Якимчук ознайомив присутніх з  планами реформування галузі охорони здоров’я на 2019 рік. З 01.01.2019 року первинна медична допомога буде надаватися тільки на підставі договорів Національної служби здоров’я України. Паралельно до 01.07.19 року ця допомога буде надаватися громадянам, які не уклали декларації за «Червоними списками» у вигляді медичної субвенції.

Національна служба здоров’я України з 01.04.2019 планує безпосередньо опікуватися Урядовою Програмою «Доступні ліки».

З 01.04.2019 у Полтавській області буде запроваджено пілотний проект з надання вторинної допомоги (амбулаторне і стаціонарне лікування) через НСЗ України.

Микола Якимчук уточнив, що з 01.07.2019 року стартує другий етап  медичної реформи – реформування вторинної(спеціалізованої)амбулаторної медичної допомоги. У зв’язку з цим актуалізується питання створення умов для підготовки закладів охорони здоров’я, які надають вторинну медичну допомогу, до функціонування в умовах управлінської та фінансової автономії та надання медичної допомоги в межах договорів про медичне обслуговування населення.