Тетяна Трач очолила КП “Луцький міський центр первинної медичної допомоги №2”

Тетяна Трач очолила КП “Луцький міський центр первинної медичної допомоги №2”

2018-10-08T09:38:09+00:00 05.10.2018|

Сьогодні відбулося представлення нового керівника КП “Луцький центр первинної медичної допомоги №2”.

За результатами конкурсу, проведеного 27 вересня 2018 року, конкурсна комісія шляхом голосування обрала переможцем конкурсу на зайняття відповідної посади Трач Тетяну Володимирівну– заступника директора з медичного обслуговування населення комунального підприємства «Луцький центр первинної медичної допомоги».

Для колективу закладу нового керівника представили радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук.

Як зазначив на початку Микола Якимчук, свого часу Тетяна Трач працювала лікарем-гастроентерологом у цьому закладі, а згодом стала завідувачем відділення. Останні десять років була заступником директора з медичного обслуговування населення комунального підприємства «Луцький центр первинної медичної допомоги”. Також він подякував медикам за злагоджену роботу. “Ви є лідерами на Волині за кількістю підписаних декларацій із сімейними лікарями. Станом на сьогодні із лікарями цього закладу укладено 41 тисячу 138 декларацій. Це біля 30 відсотків по місту. Сподіваюся, що й надалі ця робота буде виконуватися на належному рівні”, -наголосив він.

Із призначенням на посаду Тетяну Трач привітав радник міського голови Ігор Поліщук. “Я переконаний, що під керівництвом Тетяни Володимирівни, лікаря із 20-річним стажем, команда професіоналів, які працюють у цьому закладі, працюватиме успішно і надалі буде лідером у своїй галузі. А пацієнти, які будуть сюди приходити, отримуватимуть кваліфіковану допомогу та увагу з боку медиків. Життєвий та професійний досвід нового керівника стане підґрунтям для успішної діяльності та розвитку закладу. Нехай у вашому колективі панує атмосфера підтримки та взаєморозуміння. Зі свого боку міська рада надаватиме фінансову підтримку закладу. Цього річ була вирішена багаторічна проблема із рентгенівським апаратом, а на наступний рік у закладі заплановані ремонтні роботи на оновлення матеріально-технічного оснащення”,- наголосив він.

Звернувшись до колег, новопризначений керівник закладу Тетяна Трач зазначила, що налаштована на результативну співпрацю, аби й надалі покращували якісні та кількісні показники роботи.