Колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації

2018-09-27T15:15:55+00:00 27.09.2018|

Сьогодні 27 вересня відбулась підсумкова колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації, у засіданні якої прийняв участь начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук.

Про стан надання медичної допомоги населенню Володимир-Волинського району прозвітували головні лікарі закладів Олександр Клачук та Катерина Чубок.

Володимир-Волинське ТМО є закладом охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної спеціалізованої стаціонарної, консультативної, амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню міста та району. Стаціонарна допомога надається на 300 ліжках стаціонару та 105 денного стаціонару, планова потужність амбулаторно-поліклінічних підрозділів 740 відвідувань в зміну. Заклад обслуговує 64057 населення, з них дітей до 17 років включно – 13539. В 2006, 2009 і 2013рр. лікарня пройшла акредитацію і отримала сертифікат вищої категорії. Згідно поданих показників природний приріст зменшується, що зумовлено зменшенням народжуваності, збільшенням смертності населення та недостатнім соціально-економічним становищем населення району.

 

Вперше за багато років заклад відчув дефіцит у молодших спеціалістах з медичною освітою. Вакантні 6,0 посад сестер медичних. Проводиться комплекс заходів щодо підвищення кваліфікації та атестації лікарів і молодших спеціалістів з медичною освітою.

Про стан впровадження енергозберігаючих заходів у закладах охорони здоров’я області та про їх стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період розповів заступник начальника відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валерій Кацаман.

Координатор експертів за напрямком «Нейрохірургія» УОЗ ВОДА Іван Бобрик ознайомив присутніх з впровадженням в області малоінвазивних втручань на хребті та спинному мозку при дегенеративних захворюваннях, травматичних ушкодженнях та муко патології.

Далі на засіданні колегії розглядалися робочі питання.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради