Мамам вручили «Пакунок малюка»

Мамам вручили «Пакунок малюка»

2018-09-21T08:54:28+00:00 20.09.2018|

Розпочалася реалізація пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, який проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512.

«Пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою і видаватиметься по одному на кожну новонароджену  дитину, а отримати його зможуть батьки  або патронатний вихователь новонародженої дитини.

Соціальний проект «Пакунок малюка», у першу чергу, покликаний допомогти українським родинам забезпечити новонароджених найнеобхіднішими і високоякісними речами. Крім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок також міститиме інформаційні матеріали, які допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною. Вартість такого пакунку складає 5 тис. грн.

Сьогодні у комунальному підприємстві «Луцький клінічний пологовий будинок» голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко вперше в області вручив дев’ятьом мамам «Пакунки малюка». Він побажав молодим мамам та їх малюкам здоров’я, особистого щастя, майбутніх здобутків та висловив надію, що вони будуть справжніми патріотами України.

 

Також у заході прийняли участь начальник департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобот, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації  Ігор Ващенюк та начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук.

В.о. директора КП «Луцький клінічний пологовий будинок» Галина Бондарук повідомила про роботу закладу, його досягнення, проблеми та перспективи.

 

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук проінформував про те, що робиться міською радою, щодо забезпечення стабільної та ефективної роботи закладу. Так за останні 3 роки на проведення ремонтних робіт з бюджету міста використали більше 7 млн. грн. Повністю проведений капітальний ремонт приміщення жіночої консультації. Також закуповується сучасна медична апаратура. Він також привітав мам з народженням діток та побажав міцного здоров’я їм та їх сім’ям.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради