ВОЛИНСЬКОМУ ОНКОДИСПАНСЕРУ – 70 РОКІВ

ВОЛИНСЬКОМУ ОНКОДИСПАНСЕРУ – 70 РОКІВ

2018-08-10T11:09:56+00:00 09.08.2018|

Сьогодні  у святковий та урочистий день працівників Волинського  обласного онкологічного диспансеру вітали з 70-річним ювілеєм закладу. Бо ювілей лікувального закладу – це ювілей кожного працівника, свято тих, хто присвячує своє життя благородній праці – турботі про життя і здоров’я людей.

Розпочалося свято з благословіння духовних отців. “Ви – особливі лікарі!  І для вас просимо в Бога благословення на ваші руки та серця,  сил для того, щоб ви витримали усі ці випробування”, – промовив, вітаючи колектив, священик Михайло. Також він вручив головному лікарю Юрію Малімону ікону Божої Матері.

Привітав лікарів голова Волинської ОДА Олександр Савченко. Всім присутнім на святі він висловив слова вдячності за нелегку працю, за вірність професії, за врятовані життя, за лікування та дбайливий догляд: «У вашому закладі працюють абсолютно віддані люди, патріоти своєї справи. В сьогоднішній день ювілею хочу побажати всім бути впевненими в тому, що ви робите дуже потрібну справу для людей. Будьте здоровими, натхненими, щасливими. Добра та злагоди в ваших домівках», – наголосив Олександр Савченко  та вручив Почесні грамоти та Подяки голови облдержадміністрації.

Від обласної ради колектив привітали зі святом радник голови Вячеслав Рубльов та голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Людмила Тимощук.

Почесними грамотами управління охорони здоров’я Луцької міської ради нагородив заступник управління Віктор Глухманюк, який висловив слова вдячності усім працівникам онкодиспансеру за плідну співпрацю  та побажав здоровя та достатку.

Головний лікар Юрій Малімон зазначив, що на стосунки з владою не скаржиться. Він нагадав, що в цьому році з обласного бюджету було виділено більше 8 млн грн для придбання обладнання для онкодиспансеру та його обслуговування. “Маємо й інші потреби. Насамперед, веду мову про потребу в розширенні нашого закладу. Не перший рік про це говоримо. Цього разу проблемою перейнялися депутати обласної ради. Майже половина з них приїздили в наш заклад, аби вивчити ситуацію. До кінця року очікуємо, що наші площі збільшаться на тисячу квадратних метрів”, – висловив задоволення від співпраці з представницькою владою Юрій Малімон.

Всі чудово розуміють, що не має більш високої цінності, ніж життя і здоров’я. І сьогодні, зі сцени звучали щирі і теплі слова подяки лікарям і медсестрам, лаборантам і біологам, молодшим медичним сестрам і технічним працівникам, всім тим, хто, так або інакше, пов’язаний з роботою в онкологічному диспансері.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради