Робоча участь у “круглому столі”

Робоча участь у “круглому столі”

2018-08-01T13:04:20+00:00 27.07.2018|

27.07.2018 у Луцьку за підтримки ГО «Інтергрупа»  відбувся круглий стіл на тему: «Алкоголізм шляхи подолання проблеми. Співпраця медицини – соціальних служб, священнослужителів, громадських організацій та органів влади».

У  роботі круглого столу взяли участь начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук, та начальник Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан , а також представники громадських організацій, УПЦ Київського патріархату, представники лікувально профілактичних закладів, які опікуються профілактикою та лікуванням алкоголізму та ЗМІ.

Микола Якимчук в своєму виступі наголосив, що пошуки шляхів співпраці в одному напрямку дадуть позитивний поштовх для допомоги та попередження розвитку алкоголізму. Вчасна та рання пропаганда впливу алкоголю на організм людини для дітей, підлітків дасть змогу відвернути молодь від «зеленого змія», а тих хто вже захопився поверне до нормального життя та допоможе знову адаптуватися в суспільстві.