Продовження роз’яснення роботи щодо підписної кампанії

Новини

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради  Микола Якимчук,  в.о. головного лікаря КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2»  Віктор Пахарчук, сімейний лікар КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Ірина Урин  в прямому ефірі «Українського радіо – Луцьк» обговорили тему про хід підписної кампанії в комунальних лікувально-профілактичних закладах м. Луцька.

Микола Якимчук надав роз’яснення слухачам про продовження підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» та наголосив, що ті хто не встиг укласти декларацію з лікарем може це зробити ще до 01 січня 2018 року. Він додав, що станом на  27 червня  підписано 71 893 декларацій,  далі лідирує КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2», де підписано 27 272 декларації, серед них найкраще роботу по підписанню декларацій проводять такі сімейні лікарі: Володимир Скляров – 1723, Ольга Бодюк – 1623, Лариса Мельничук – 1483, Ірина Урин – 1365 декларацій.

Начальник управління також проінформував про перетворення  комунальних лікувально-профілактичних закладів у комунальні  неприбуткові підприємства.

Учасники прямого ефіру надали відповіді на всі поставлені запитання слухачів.

Прослухати запис пропонуємо за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1GoZQX1DZDcdoKSPO2fNQBIMJiKd5IF2E/view

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Про проведення кампанії ” Лікар для кожної сім’ї “

Доручення голови державної адміністрації: 201807091010324911220 (2)