Установчі збори Громадської ради

Новини

Сьогодні при управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради створено Громадську раду. Установчі збори відбулися в актовому залі КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка».

З привітальним словом установчі збори розпочав начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук, він зазначив, що Громадська рада є дорадчим органом, метою діяльності якого є урахування громадської думки  при обговоренні та ухваленні рішень з питань діяльності комунальних закладів охорони здоров’я міста Луцька, сприяння у реалізації принципу гласності в діяльності управління охорони здоров’я. ­­­­­­­­­­«Сподіваюсь, що ми разом будемо  плідно працювати задля розвитку галузі охорони здоров’я» – додав  начальник управління.

Юрист, головний спеціаліст управління охорони здоров’я, представник ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради  Тетяна Тарасюк проінформувала присутніх про делегованих представників від громадських організацій, які виявили бажання увійти до складу нового дорадчого органу.

Всього до складу Громадської ради увійшли 7 представників  від громадських організацій. Головою Громадської ради обраний  представник ГО «HUB InnovaLutsk», адвокат, Голова Дисциплінарної палати адвокатури КДКА Волинської області Денис Деркач. Заступником Голови новоствореного дорадчого органу обрано делегата від ГО «Асоціація фтизіатрів Волині» доктора медичних наук, професора, завідувача відділення №3 Обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання Юрія Валецького.

На установчих зборах схвалено Положення про Громадську раду при управлінні охорони здоров’я.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Про проведення кампанії ” Лікар для кожної сім’ї “

Доручення голови державної адміністрації: 201807091010324911220 (2)