Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу

Новини

Щорічно  26 червня відзначається – Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу, цей день присвячений посиленню уваги суспільства і окремих сімей до дітей та молоді з метою попередження вживання ними наркотиків, закликаємо всіх свідомих громадян, всіх громадських, політичних і державних діячів об’єднати свої зусилля проти наркоманії  для захисту  нашої молоді від впливу наркотиків.

Наркоманія – хвороба, яка характеризується непереборним потягом до наркотиків, що викликає в малих дозах ейфорію, у великих – оглушення, наркотичний сон. Схильність до наркотичної залежності властива людям різною мірою, однак визначити її заздалегідь практично неможливо, тому єдиною гарантією може бути лише категорична відмова від спроб уживання наркотичних засобів.

Учені стверджують, що небезпечний кожний наркотик, навіть одноразове вживання залишає слід у нервових клітинах мозку, у печінці, нирках і м’язах серця. Людину переслідує відчай, неспокій, дратівливість, нетерпіння, біль у кістках, м’язах, вона страждає від важкого безсоння або жахливих снів. Збуджується нервова система, виникає екстаз, хворобливе захоплення і галюцинації.

Боротьба з незаконним розповсюдженням та споживанням наркотиків в усьому світі ведеться вже протягом кількох десятків років. У світі існують різні закони щодо відповідальності за вживання, зберігання, перевезення та розповсюдження наркотиків. Кримінальний Кодекс України встановлює відповідальність за незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання і збут наркотичних засобів (від 3 до 12 років позбавлення волі), а також їх незаконне введення в організм (від 2 до 12 років), публічне вживання наркотиків (до 5 років), або схиляння до їх вживання (до 12 років).

Міжнародний день боротьби із вживанням наркотиків та їх незаконним обігом сприяє впровадженню в громадські маси серйозної проблеми нашого часу – проблеми наркоманії.        Рішенням цього питання повиненна  бути стурбована кожна людина в будь-якій точці земної кулі. Тільки завдяки спільним зусиллям  можна досягти  позитивних результатів у вирішенні глобальної проблеми сучасності – наркоманії.

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Про проведення кампанії ” Лікар для кожної сім’ї “

Доручення голови державної адміністрації: 201807091010324911220 (2)