Форум здоров’я для людей поважного віку

Новини

Сьогодні у актовому залі Волинського обласного госпіталю для ветеранів війни за підтримки  Волинської обласної ради,  Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради,  вперше відбувся форум здоров’я для людей поважного віку.

  

Для роботи у Форумі в якості учасників були запрошені  люди поважного віку 55+ Волинської області та України від  Університетів третього віку, Територіальних центрів соціального обслуговування, Громадських організацій тощо.

Головною метою Форуму є популяризація здорового способу життя у людей поважного віку для зміцнення їх здоров’я і формування умов активного довголіття.

Відкрила захід,  голова ЦО «Університет третього віку» – Оксана Степанюк, яка розпочала свою промову  словами вітань та вдячності присутнім і побажала приймати активну участь у програмі заходу. У  зв’язку з сьогоднішньою сумною датою (День пам’яті жертв Війни в Україні) усі присутні вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.

До слова був запрошений депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський, який також привітав усіх присутніх та вказав, що такий масштабний захід допоможе учасникам обмінятись досвідом, дізнатись про нові практики та знайти нових друзів.

Начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук зазначив, що цей форум покликаний звернути більшу увагу на позитивне ставлення суспільства та заохочення  до здорового способу життя  людей поважного віку, який включає в себе  підвищення рівеня поінформованості сімейними лікарями людей поважного віку щодо профілактики захворювань, формування у них   навичок збереження здоров’я для  активного довголіття.

Програма заходу досить насичена, тому   учасники    прослухали цікаві лекції, прийняли участь у вікторинах та майстер-класах, а також у психологічному тренінгу «Стрес і його вплив на здоров’я людини»,  ознайомилися з методикою діагностики і профілактики  хвороби Альцгеймера.

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

 

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Про проведення кампанії ” Лікар для кожної сім’ї “

Доручення голови державної адміністрації: 201807091010324911220 (2)