Відзначення Дня медичного працівника

Новини

У п’ятницю  15 червня 2018 року, у актовому залі КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» відбулися  урочистості  з нагоди Дня медичного працівника.

Урочистий захід відкрила головний лікар закладу Лариса Духневич, яка  привітала свій колектив з святом та висловила щирі слова подяки за тяжку і сумлінну працю та додала,   що  завжди робитиме усе, щоб наша лікарня процвітала.

Людей, що вірно служать клятві Гіппократа та готові повсякчас прийти на допомогу хворим також прийшли привітати  радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук.

  

“Відчувається, що в лікарні є сильний керівник на своєму місці та професійний колектив, що, безумовно, є гордістю нашого міста. Хочу сьогодні подякувати вам усім за вашу непросту роботу, адже професія лікаря – особлива. І коли справа йде про життя та здоров’я людини, відчувається увесь тягар її відповідальності”, – розповів Ігор Поліщук під час вітальної промови.

До вітань долучився і начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук, який  додав, що здоров’я нації – це запорука процвітання держави. Тому, перш за все, хочу подякувати Вам за душевну теплоту, сердечність, доброту Ваших рук і Вашого серця. Знаю, як пересічний громадянин, що найбільший страх людини, коли їй кажуть, що треба йти в лікарню. В той же час ми дуже добре розуміємо, що без послуг медиків обійтися неможливо. Медики, як митці і поети, – це люди від Бога, котрі народжуються із талантом, і для нас дуже важливо, щоб ці знання та досвід передавалися із покоління в покоління. То ж прийміть найщиріші вітання у переддень Вашого професійного свята. Бажаю Вам міцного здоров’я, впевненості у майбутньому, Божого благословення та удачі” – зазначив Микола Якимчук.

Опісля привітальних слів, відбулося нагородження почесними грамотами  та подяками найкращих медиків КЗ «Луцька міська клінічна лікарня». Зокрема, за особисті заслуги у розвитку охорони здоров’я, професіоналізм, забезпечення високого рівня надання медичної допомоги жителям області та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

 

Окрім того радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук відвідали КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок», де також долучилися до вітань головного лікаря Михайла Токарчука та побажали працівникам закладу високих досягнень, вдячних пацієнтів та особистого щастя.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Про проведення кампанії ” Лікар для кожної сім’ї “

Доручення голови державної адміністрації: 201807091010324911220 (2)