Відбулися урочистості до Дня медичного працівника

Новини

Напередодні  професійного свята,  яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Шевченка  відбулися  урочистості  для працівників галузі охорони здоров’я.  Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

 

Привітати медичних працівників зі святом прийшли представники влади серед яких: голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, секретар міської ради Григорій Пустовіт, начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк,  голова Волинської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Віталій Шахраюк.

 

У вітальній промові Олександр Савченко   висловив щиру вдячність  за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім лікарям, фельдшерам,  медичним сестрам,  молодшому медичному персоналу, всім, хто працює в лікарнях, поліклініках, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах, аптеках – усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров’я і життя громадян.

   

До святкових привітань приєдналися й інші представники влади, які окрім побажань нагородили  Почесними грамотами та Подяками  за сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйність і милосердя, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

    

А грамоти та відзнаки кращим працівникам від профільних  управлінь  вручатимуть у медичних закладах області та міста.

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради також вітає усіх медичних працівників з наступаючим професійним святом – Днем медичного працівника.

Бажаємо  вам задоволення від власної роботи, вдячних пацієнтів, тепла і розуміння в колі сім’ї і, звичайно ж, міцного здоров’я!

Особливу вдячність хочеться висловити тим, хто і в святковий день буде чергувати в лікарнях, пологових будинках, в бригадах «швидкої допомоги» та інших медичних установах. У всі часи ваша робота була і залишається найбільш милосердною, що вимагає самопожертви і особливої доброти до людей. Зі святом Вас!

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Днем медичного працівника! Приймаючи на себе важкий тягар людського болю і страждань, застосовуючи фахові знання і практичний досвід для лікування хворих, ви  заслуговуєте найвищої шани й поваги. Від щирого серця бажаємо Вам благополуччя, наснаги, родинного затишку та професійних успіхів. З вірою …

Новини
14 червня – Всесвітній день донора крові

Всесвітній день донора крові — міжнародний день,  який щорічно відзначається  14 червня.  Саме цього дня у 1868 р. австрійський лікар Карл Ландштейнер відкрив групи крові людини. В першу чергу, цей день присвячений  самим донорам – людям, які безоплатно здають свою кров на благо здоров’я і життя зовсім незнайомих людей, а також …

Новини
Чи стартує медреформа вже з 1 липня?

Як проходить підписна кампанія “Лікар для кожної сім’ї” в КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2?  Про процедуру підписання декларації з лікарем.  Про це та інше  у студії ТРК Аверс в програмі “На часі” розповів в.о. головного лікаря КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2” Віктор Пахарчук. Програму прямого ефіру …