Оперативна нарада в управлінні охорони здоров’я

Оперативна нарада в управлінні охорони здоров’я

2018-08-03T16:47:00+00:00 12.06.2018|

12 червня 2018 року в управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради відбулася оперативна нарада  про роботу Реабілітаційного відділення для демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції в КЗ «Луцький центр первинної медико – санітарної допомоги»з головними лікарями комунальних лікувально-профілактичних закладів.

Головний лікар КЗ «Луцький центр пернвинної медико-санітарної допомоги» Ігор Гнетньов доповів, що  в Реабілітаційному відділенні для демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей  проводиться психологічна та фізіологічна реабілітація. Застососвуються як індивідуальні так і групові методи лікування посттравматичного стресового розладу та бойової  травми, психотравмуюючих наслідків війни. Фізіологічна реабілітація включає в себе лікувальний масаж, фізичні вправи, для  чого теж застосовуються як групові так і індивідуальні заняття.

Види реабілітаційних послуг, які були надані станом на 01.06. 2018 року:

Пройшли курс індивідуальної психологічної реабілітації                            1603 чол

Фізіологічна реабілітація                                                                                      147 чол

Психотерапія дружин учасників АТО                                                                 320 чол

Видано направлення на лікування у Госпіталь ВВ                                         200 чол

Скеровано на лікування у Волинську психіатричну лікарню                      115 чол

Видано направлення на санаторно – курортне лікування

із психологічною реабілітацією                                                                           830 чол.

Ігор Гнетньов проінформував про перспективи реконструкції приміщення колишнього водолікування під реабілітаційний центр для демобілізованих військовослужбовців та їх сімей. На що з міського бюджету було виділено на сесії міської ради 5,5 млн. грн. та проходить перегляд проектної документації.

Після доповіді головного лікаря  Ігоря Гнетньова, слово було надано іншим головним лікарям медичних закладів про співпрацю з  реабілітаційним відділенням  для демобілізованих військовослужбовців.

Начальник управління Микола Якимчук рекомендував  вивчити досвід роботи інших областей та запровадити нові методики реабілітації у відділені.

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради