Оперативна нарада в управлінні охорони здоров’я

Новини

12 червня 2018 року в управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради відбулася оперативна нарада  про роботу Реабілітаційного відділення для демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції в КЗ «Луцький центр первинної медико – санітарної допомоги»з головними лікарями комунальних лікувально-профілактичних закладів.

Головний лікар КЗ «Луцький центр пернвинної медико-санітарної допомоги» Ігор Гнетньов доповів, що  в Реабілітаційному відділенні для демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей  проводиться психологічна та фізіологічна реабілітація. Застососвуються як індивідуальні так і групові методи лікування посттравматичного стресового розладу та бойової  травми, психотравмуюючих наслідків війни. Фізіологічна реабілітація включає в себе лікувальний масаж, фізичні вправи, для  чого теж застосовуються як групові так і індивідуальні заняття.

Види реабілітаційних послуг, які були надані станом на 01.06. 2018 року:

Пройшли курс індивідуальної психологічної реабілітації                            1603 чол

Фізіологічна реабілітація                                                                                      147 чол

Психотерапія дружин учасників АТО                                                                 320 чол

Видано направлення на лікування у Госпіталь ВВ                                         200 чол

Скеровано на лікування у Волинську психіатричну лікарню                      115 чол

Видано направлення на санаторно – курортне лікування

із психологічною реабілітацією                                                                           830 чол.

Ігор Гнетньов проінформував про перспективи реконструкції приміщення колишнього водолікування під реабілітаційний центр для демобілізованих військовослужбовців та їх сімей. На що з міського бюджету було виділено на сесії міської ради 5,5 млн. грн. та проходить перегляд проектної документації.

Після доповіді головного лікаря  Ігоря Гнетньова, слово було надано іншим головним лікарям медичних закладів про співпрацю з  реабілітаційним відділенням  для демобілізованих військовослужбовців.

Начальник управління Микола Якимчук рекомендував  вивчити досвід роботи інших областей та запровадити нові методики реабілітації у відділені.

 

 

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

 

 

 

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Продовження співпраці по Світовому банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

12 липня 2018 року комунальні заклади центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комплектів медичного обладнання, яке було закуплене в рамках реалізації Cубпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на суму 225 …